Objednaj si

Ktosom?

Slide

Som dcéra najúžasnejších rodičov, Aničky a Miloša, ktorí ma podporujú vo všetkých mojich bláznivých nápadoch.

Som vyštudovaná „diplomatka“, ktorá chce zmeniť svet k lepšiemu v oblasti poľnohospodárstva a rastlinnej výrobe.

Som typický blíženec, ktorý má dve duše. Jedná chce to a druhá zase niečo iné. Mohla by som konštatovať, že je to niekedy celkom fajn, pretože keď sa jedna moja časť pre niečo nadchne, tak tá druhá dá novému nápadu trošku iný rozmer. Aj keď iba niektoré nápady zrealizujem a dokončím na plno – to je typický hendikep blížencov.

Som aj zanietená golfistka a ďalší môj hendikep je 13,5.

Som veľmi hyperaktívna a hlavne neposedná. Stále mám v sebe malé dievča, ktoré neustále niečo vymýšľa. Rodičia mali zo mňa vždy veľkú radosť. Každým dňom som im to trošku okorenila, veď tak - aby sa nenudili. Od malička športujem a venujem sa všemožným aktivitám, ku ktorým ma priviedli práve moji milovaní rodičia. Tak ako ma priviedli k láske k športu, k ľudovému tancu a ľudovej kultúre, tak ma priviedli aj k láske k prírode a darom zeme.

Som typická ženská, ktorá miluje módu a nové módne kúsky.

Som milovníčka čerstvo dopestovanej zeleniny a ovocia. Som milovníčka všetkého jedla (okrem cibule) a ako si vravíme s mojou naj kamoškou: JEDLO JE NÁŠ ŽIVOT!!

A v neposlednom rade som milovníčka KANADSKÝCH ČUČORIEDOK. Skromne som sa titulovala na ,,čučoriedkovú kráľovnú‘‘

Som nadšená z nových vecí a nových výziev, preto vzniklo celé ČUČORIEDKOVO, preto vznikla táto webová stránka a preto vznikol blog!

….o tom kto som by som mohla napísať aj knihu, ale to možno niekedy inokedy

 

Verím, že na tejto webovej stránke sa dozviete o mne a o mojich čučoriedkach vždy niečo nové, poučné a hlavne humorné, lebo táka som JA – BaFi Čučoriedková